Your address will show here +12 34 56 78

 

YASAL UYARI VE KULLANIM ŞARTLARI

 

– Bu sitenin ve Folpa Reklam mobil aplikasyonunun sahipliği ve işletmesi Folpa Reklam Bilgisayar Tekstil ve Gıda Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şti. ‘ne aittir. Site ve Folpa Reklam mobil aplikasyonu hakkında her türlü soru, yorum, öneri ve şikayetinizi 444 6 988 nolu telefonu arayarak bildirebilirsiniz.

 

– Kendi tescilli ticari markalarımız dışında, site içerisinde ve/veya mobil aplikasyonumuzda adı geçen diğer ürün, marka, resim, logo, konsept ve şirket isimleri kendi sahiplerinin ticari markaları, ticari adları ve ticari tasarımları olup, bu sitede referans/bilgilendirme amaçlı kullanılmıştır.

 

– Firmamız, Folpa Reklam Bilgisayar Tekstil ve Gıda Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şti. bu sitede ve/veya Folpa Reklam mobil aplikasyonunda yer alan tüm bilgilerin doğruluğunu temin etmek için gerekli her türlü çabayı göstermiş olup yazım hatalarından dolayı sorumlu tutulamaz. Bu sitede ve/veya Folpa Reklam mobil aplikasyonunda yer alan tüm bilgi ve materyaller “olduğu gibi” dir ve açık veya örtülü anlamda herhangi bir garanti içermemektedir.

 

– Bu sitenin ve/veya Folpa Reklam mobil aplikasyonun içeriğinin tamamı ve sunumu fikri ve sınai mülkiyet hakları ile koruma altındadır. Bu sitede yer alan her türlü bilgi, metin, resim ve grafikleri görüntüleyebilir, ticari olmayan amaçlarla kullanabilir ancak Folpa Reklam Bilgisayar Tekstil ve Gıda Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şti. ‘nin yazılı izni olmaksızın tüm bu bilgi, resim, grafik ve videoların tamamını veya bir kısmını çoğaltamaz, değiştiremez, başkalarına iletemez, onların kullanımına izin veremez ve yayınlayamazsınız. Örnekleme ve referans amaçlı kullanılan fotoğrafları, ilgili kuruluşun izni olmadan tamamını veya bir kısmını çoğaltamaz, değiştiremez, başkalarına iletemez, onların kullanımına izin veremez ve yayınlayamazsınız.

 

– Bu siteden ve/veya Folpa Reklam mobil aplikasyonundan elde edeceğiniz bilgilere dayanarak yapacağınız herhangi bir işlemden kaynaklanabilecek her türlü kayıp veya zarardan Folpa Reklam Bilgisayar Tekstil ve Gıda Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şti. sorumlu değildir. Bu siteye ve/veya Folpa Reklam mobil aplikasyona girişiniz veya kullanımınız sırasında kaynaklanabilecek virüs veya buna benzer problemlerden doğabilecek ve bilgisayarınızı etkileyebilecek her türlü doğrudan, dolaylı ve tesadüfi zarardan Folpa Reklam Bilgisayar Tekstil ve Gıda Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şti. sorumlu değildir.

 

– Bu site ve/veya Folpa Reklam mobil aplikasyonları üzerinden her türlü kötüye kullanım, dijital saldırı vb. gibi kötü niyetli girişimler için Folpa Reklam Bilgisayar Tekstil ve Gıda Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şti. hukuksal merci ve işlemlere başvurma hakkını saklı tutar.

 

– Folpa Reklam Bilgisayar Tekstil ve Gıda Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şti. dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının ve diğer site ve/veya mobil aplikasyon içeriğinin güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve size siteye ve/veya mobil aplikasyona her girişinizde yasal uyarı sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye etmektedir.

 

– Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunabilir. Folpa Reklam Bilgisayar Tekstil ve Gıda Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şti. diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

 

– Sitemizi ve/veya Folpa Reklam mobil aplikasyonlarımızı kullanan tüm ziyaretçilerimiz; yukarıda açıklanan bilgi ve uyarıları kabul etmiş sayılırlar.

 

 

 

Folpa Reklam Bilgisayar Tekstil ve Gıda Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şti.