Your address will show here +12 34 56 78
  • Text Hover
B-FLEX TEKSTİL BASKES-UYGULA TRANSFER FOLYOLARI:

BFPRINT00 (yarı parlak) & BFPRINT01 (mat)

      BFPRINT00 (yarı parlak) ve BFPRINT01 (mat), solvent, eko-solvent ve lateks mürekkeplerle basılabilen iki poliüretan beyaz filmdir ve pamuklu kumaşlar, polyester ve akrilik giysiler üzerinde ısı transferi için uygundur.
      Kendinden yapışkanlı PET film taşıyıcı sayesinde baskı işleminden sonra mevcut tüm kesim plotterleri ile çok küçük harfler ve logolar kolayca kesilebilir.
      Transfer bandı olarak BF MYLAR kullanmanızı öneririz.
  • Text Hover
B-FLEX TEKSTİL BASKES-UYGULA TRANSFER FOLYOLARI:

BF PRINT02 Isı Transferli Yazdırılabilir Folyo

      BFPRINT02, pamuklu kumaşlar, polyester ve akrilik giysiler üzerinde ısı transferi için uygun solvent, eko-solvent ve lateks mürekkeplerle basılabilen poliüretan şeffaf bir filmdir.

      Kendinden yapışkanlı PET film taşıyıcısı sayesinde küçük harf ve logolar baskı işleminden sonra mevcut tüm kesici plotterler tarafından kolaylıkla kesilebilir.
  • Text Hover
B-FLEX TEKSTİL BASKES-UYGULA TRANSFER FOLYOLARI:

BF PRINT03 Mix Yazdırılabilir Isı Transfer PVC  Folyo


      BFPRINT03, solvent, eko-solvent ve lateks mürekkeplerle basılabilen poliüretan ve PVC (%50+%50) beyaz opak film karışımıdır.
      BFPRINT03, pamuklu kumaşlar, polyester ve akrilik giysiler üzerinde ısı transferi için uygundur.                        Kendinden yapışkanlı taşıyıcısı sayesinde film, baskı işleminden sonra mevcut tüm kesim plotterleri tarafından kolaylıkla kesilebilir.
      BF MYLAR'ı transfer bandı olarak ve ısı transferi sırasında koruma olarak kullanmanızı öneririz.
  • Text Hover
B-FLEX TEKSTİL BASKES-UYGULA TRANSFER FOLYOLARI:

BF PRINT04


      BF PRINT04 solvent, eko-solvent ve lateks mürekkeplerle basılabilen poliüretan ve PVC (%50+%50) beyaz opak film karışımıdır.

      BF PRINT04, pamuklu kumaşlar, polyester ve akrilik giysiler üzerinde ısı transferi için uygundur.
      Kendinden yapışkanlı taşıyıcısı sayesinde baskı işleminden sonra mevcut tüm kesici plotterler tarafından rahatlıkla kesilebilen film, kalınlığından dolayı çıkarılıp tüm giysilere elle gerek duymadan yerleştirilebilir.
      Alternatif olarak, tercih edilirse, transfer bandı olarak BF MYLAR filmini kullanmanızı ve ardından sıcakken çıkarmanızı öneririz.
  • Text Hover
B-FLEX TEKSTİL BASKES-UYGULA TRANSFER FOLYOLARI:

BF PRINTSU


      BF PRINTSU, pamuklu kumaşlar, polyester ve akrilik giysiler üzerinde ısı transferi için uygun, tüm solvent, eko-solvent ve lateks bazlı mürekkeplerle basılabilen bir poliüretan blokaj filmidir.
      BF PRINTSU, süblimasyonla boyanmış tekstillerden pigment geçişini engellemek ve herhangi bir polyester giysi üzerinde herhangi bir grafiğin parlak görünmesini sağlamak için özel olarak formüle edilmiştir!
      Yapışkan taşıyıcısı sayesinde küçük harf ve çizimler, baskı işleminden sonra mevcut tüm kesici ploterler tarafından kolaylıkla kesilebilir. BF MYLAR'ı transfer bandı olarak ve ısı transferi sırasında koruma olarak kullanmanızı öneririz.
  • Text Hover
B-FLEX TEKSTİL BASKES-UYGULA TRANSFER FOLYOLARI:

BF PRINTTOP/G  – BF PRINTTOP/M


      BFPRINT TOP/G (yarı parlak) ve BFPRINT TOP/M1 (mat), solvent, eko-solvent ve lateks mürekkeplerle basılabilen iki ince poliüretan beyaz filmdir ve pamuklu kumaşlar, polyester, naylon Lycra ve akrilik giysiler üzerinde ısı transferi için uygundur. .

      Kendinden yapışkanlı PET film taşıyıcı sayesinde baskı işleminden sonra mevcut tüm kesim plotterleri ile çok küçük harfler ve logolar kolaylıkla kesilebilir; BF MYLAR filmini transfer bandı olarak ve ısı transferi sırasında koruma olarak tavsiye ediyoruz ve daha sonra sıcakken çıkartıyoruz.
  • Text Hover
B-FLEX TEKSTİL BASKES-UYGULA TRANSFER FOLYOLARI:

BF PRINTOLD


BF PRINTOLD solvent, eco-solvent ve lateks mürekkeplerle basılabilen bir poliüretan blokaj filmidir.

Pamuklu kumaşlar, polyester ve akrilik giysilerde ısı transferi için uygundur ve yıkama sonrası eskitme apresi verir.

BF PRINTOLD, sweatshirtler ve kapşonlular gibi ağır kumaşlara preslenmek için idealdir.